preloader

درحال بار گذاری
img-bg

وبلاگ

شرکت داده پردازی رادا

ساخت انسان مصنوعی پروژه‌ اسرارآمیز سامسونگ

در روزهای گذشته، یکی از پروژه‌های اسرارآمیز سامسونگ موسوم به «نئون» (Neon) توجهات زیادی را جلب کرده که سامسونگ از آن به‌عنوان پروژه انسان مصنوعی یاد می‌کند. هرچند هنوز اطلاعات زیادی نداریم، اما به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد در این پروژه آواتارهای دیجیتالی از انسان بسازد، آوارتارهایی که در صنعت سرگرمی، کسب و کار یا صرفا برای راهنمایی انسان‌های دیگر کاربرد خواهند داشت.

کودک هشت‌ساله پردرآمدترین یوتیوبر سال ۲۰۱۹

معمولا از کودکان انتظار می‌رود سرگرم بازی با اسباب‌بازی‌هایشان باشند؛ اما کودکی هشت‌ساله پردرآمدترین یوتیوبر سال ۲۰۱۹ شده است.

تصویری شگفت‌انگیز از خورشید؛ نمایی که تا کنون مشابه‌اش را ندیده‌ایم

تلسکوپ خورشیدی Daniel K. Inouye شب گذشته اولین تصویر خود از خورشید را منتشر کرد. نمایی نفس‌گیر و بی‌نظیر که جزئیات خارق‌العاده‌ای از سطح خورشید را نمایان کرده است.

همه چیز درباره اینترنت 5G

برخی ادعا می‌کنند شبکه 5G در طول موج یک سلاح مخرب قرار دارد و ارتش از آن برای از بین بردن روحیه دشمن استفاده می‌کند. باعث خوشحالی است که هیچکدام از این ادعاها درست نیست!

اپلیکیشن واتس اپ در 2020 چه تغییراتی خواهد داشت؟

واتس‌اپ که بزرگترین اپلیکیشن پیام‌رسان جهان به شمار می‌رود، همچون بسیاری دیگر از پیام‌رسان‌های جهان هر از گاهی به منظور جلب نظر و رضایت کاربران قابلیت‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه می‌کند تا آنها با دریافت به روزرسانی های جدید بتوانند از امکانات بهتر و جدیدتری برخوردار شوند.

ما آمده ایم...!

خب تصمیم گرفته ایم شروع کنیم و همین ابتدا کم نبودند سنگ اندازی ها و مشکلاتی که یکی پس از دیگری جلوی راهمان سبز می شدند تا ما را به شما نرسانند اما انگیزه ما برای ایجاد کسب و کار نقلی خودمان بعد از سال ها تلاش و کار شبانه روزی بیشتر از آن بود که جلوی سنگ که هیچ جلوی کوه ها هم زانو بزنیم.
و حالا ما درست همین جا مقابل شما ایستاده ایم...