preloader

درحال بار گذاری
img-bg

سیاست های حفظ حریم خصوصی

شرکت داده پردازی رادا

آپدیت شده در تاریخ : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

شرکت داده پردازی رادا مطابق قوانین زیر عمل می نماید و این صفحه شما را از سیاست های مربوط به جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی که از کاربران سایت می گیریم مطلع می کند.
ما از اطلاعات شخصی شما فقط برای تهیه و بهسازی سایت استفاده می کنیم. با استفاده از سایت ، شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مطابق با این سیاست ها موافقت می کنید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

در حالی که از سایت ما استفاده می کنید ، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات شناسایی شخصی خاصی را در اختیار ما قرار دهید که می تواند برای ارتباط با شما یا شناسایی شما استفاده شود. این اطلاعات ممکن است شامل اطلاعات شناسایی شخصی شما نیز باشد.


اطلاعات ورود به سیستم

مانند بسیاری از سایت ها ، اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم که مرورگر شما هر زمان که از سایت ما بازدید می کند ارسال می کند.
این اطلاعات ورود به سیستم ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت رایانه شما، آدرس IP، نوع مرورگر ، نسخه مرورگر، صفحات سایت ما که بازدید می کنید، زمان و تاریخ بازدید شما ، زمان صرف شده در آن صفحات و موارد دیگر آماری باشد.
علاوه بر این ، ما ممکن است از خدمات شخص ثالث مانند Google Analytics استفاده کنیم که برای جمع آوری ، نظارت و تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار میگیرد.


ارتباطات

ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای ارتباط با شما با استفاده از خبرنامه ها ، بازاریابی یا مطالب تبلیغاتی و سایر فعالیت های مشابه استفاده کنیم.


کوکی ها

کوکی ها پرونده هایی با تعداد کمی داده هستند که ممکن است شامل یک شناسه منحصر به فرد ناشناس باشد. کوکی ها از یک وب سایت به مرورگر شما ارسال می شوند و در هارد دیسک رایانه شما ذخیره می شوند.
مانند بسیاری از سایت ها ، ما از "کوکی ها" برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کنیم. می توانید به مرورگر خود دستور دهید که از تمام کوکی ها امتناع ورزد یا اینکه هنگام ارسال کوکی نحوه آن را مشخص کند. اما اگر کوکی را قبول نکنید ، ممکن است نتوانید از بخش هایی از سایت ما استفاده کنید.


امنیت

امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما مهم است ، اما به یاد داشته باشید که هیچ روشی برای انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره الکترونیکی 100٪ ایمن نیست. در حالی که ما در تلاش هستیم تا از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم ، ما نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.


تغییر در سیاست های حفظ حریم خصوصی

این سیاست حفظ حریم خصوصی از تاریخ 30/09/1398 مؤثر است و به جز هرگونه تغییر در مفاد آن در آینده ، که بلافاصله پس از انتشار در این صفحه تغییر خواهد کرد، قابل اجرا خواهد بود.
ما این حق را برای خود داریم که هر زمان که بخواهیم سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کنیم یا تغییر دهیم ، شما باید این سیاست حفظ حریم خصوصی را بطور دوره ای بررسی کنید. استفاده مستمر شما از این سرویس پس از ارسال اصلاحات در این صفحه ، تأیید شما در مورد اصلاحات و رضایت شما مبنی بر رعایت قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی خواهد بود.
در صورت ایجاد هرگونه تغییر در این سیاست حفظ حریم خصوصی، از طریق آدرس ایمیلی که به ما ارائه داده اید ، یا با قرار دادن یک اعلامیه برجسته در وب سایت، به شما اطلاع خواهیم داد.


به کمک نیاز دارید ؟

شما میتوانید ۲۴/۷ شبانه روز با مرکز پشتیبانی ما در تماس باشید

02191014047 info@dpr.ir ارسال پیام