preloader

درحال بار گذاری
img-bg

درباره ما

شرکت داده پردازی رادا

ما که هستیم ؟

شرکت داده پردازی رادا (سهامی خاص) با شماره ثبت 551804 در سال 1398 تأسیس شد و به منظور كمك به شركت ها در زمینه راه حل های فناوری اطلاعات فعالیت می نماید. تمرکز اولیه ما ارائه راه حل های کامل فناوری اطلاعات برای شرکت هاست که در پاسخ به نیازهای مشتری پیشنهادات ما به سرعت با روش های مختلف گسترش می یابد.


ما چه میکنیم ؟

ما در داده پردازی رادا در کنار شما به عنوان یک همراه همیشگی هستیم و با رسیدن به هر نقطه عطف پس از نقطه دیگر به تلاش خود ادامه می دهیم. ما یک شرکت خدمات وب مستقر در تهران هستیم ، که در زمینه طراحی وب ، میزبانی و توسعه وب ، ارائه لایسنس، خدمات سرور، بازاریابی آنلاین ، بازاریابی اس ام اس و مجموعه ای از راه حل های اختصاصی تر مبتنی بر وب تخصص داریم.
امروز، در شرکت داده پردازی رادا، جامع ترین مجموعه خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده را به مشاغل کوچک، متوسط و بزرگ در سراسر ایران ارائه می دهیم، همچنین به عنوان مشتری ما قادر خواهید بود :
هزینه خدمات خود را در زمینه فناوری اطلاعات کاهش دهید،
کیفیت و بهره وری را افزایش دهید،
و بستر تجاری خود را برای امروز و آینده امن کنید.


ماموریت ما

ما تعامل بی نظیری بین مشاغل و مردم ایجاد می کنیم، ماموریت ما از ابتدای کار، فراهم آوردن فناوری ارتباطات نوآورانه و قابل دسترسی به مشتری هایمان در صنایع و جغرافیای مختلف است که به آنها امکان رشد ، نوآوری و تأثیرگذاری هرچه بیشتر در حرفه خود را می دهد.


به کمک نیاز دارید ؟

شما میتوانید ۲۴/۷ شبانه روز با مرکز پشتیبانی ما در تماس باشید

02191014047 info@dpr.ir ارسال پیام