preloader

درحال بار گذاری
img-bg

شرکت داده پردازی رادا

زاکربرگ 25 میلیون دلار به تحقیق در مورد درمان های COVID-19 اختصاص می دهد

CZI ، که توسط زاکربرگ و همسرش پریسیلا چان اداره می شود ، مبالغی به شتاب دهنده درمانی COVID-19 اهدا می کند ، که به هماهنگی تلاش های تحقیقاتی در شناسایی داروهای جدید و درمان های بیماری کمک می کند. براساس بیانیه مطبوعاتی 10 مارس ، این شتاب دهنده قبلاً با 125 میلیون دلار تعهدات از سوی بنیاد بیل و ملیندا گیتس ، بنیاد بهداشتی و سلامتی و صندوق تأثیر مسترچارد حمایت می شده است.

CZI می گوید 20 میلیون دلار به شتابدهنده درمانی COVID-19 تأمین می کند و 5 میلیون دلار دیگر نیز براساس نیازهای آینده در دسترس قرار می دهد. بنیاد گیتس و Wellcom هر کدام تا 50 میلیون دلار تعهد کرده اند ، در حالی که صندوق تأثیرگذاری مسترکارت تا 25 میلیون دلار تعهد کرده است.

براساس این نسخه ، شتاب دهنده درمانی COVID-19 با سازمان بهداشت جهانی ، سازمان هایی در بخش دولتی و خصوصی و "مؤسسات نظارتی جهانی و تنظیم سیاست" برای هماهنگی تلاشهای تحقیقاتی همکاری خواهد کرد.

چان و زاکربرگ در بیانیه ای گفتند: "ما از همکاری با بنیاد گیتس ، ولکومد و مستر کارت برای کمک به جامعه تحقیقات زیست پزشکی برای سرعت شناسایی و توسعه آزمایشات COVID-19 کمک خواهیم کرد." شتاب دهنده درمانی محققان را قادر می سازد تا به سرعت تشخیص دهند که آیا داروهای موجود فواید بالقوه ای در برابر COVID-19 دارند یا خیر. ما امیدواریم که این تلاش های هماهنگ به متوقف کردن انتشار COVID-19 و همچنین ارائه راهکارهای مشترک و قابل استفاده مجدد برای پاسخ به بیماری های همه گیر آینده کمک کند. "

CZI و Chan Zuckerberg Biohub ، که روشهای درمان و مدیریت بیماری ها را بررسی می کنند ، در حال حاضر تلاش کرده اند تا به افزایش تعداد آزمایش های COVID-19 در منطقه خلیج سان فرانسیسکو کمک کنند. CZI گفت هفته گذشته قصد دارد به دانشگاه كالیفرنیا ، سانفرانسیسكو حداقل 1000 تست در روز را پشتیبانی كند "در روزهای آینده".

بنیاد گیتس همچنین در تلاش است تا آزمایشات را افزایش دهد ، و با دانشگاه واشنگتن برای ارائه کیت های آزمایش COVID-19 در منزل برای افراد منطقه سیاتل همکاری می کند. با این حال ، هنوز مشخص نیست که این برنامه از کی شروع می شود. تعهد بنیاد گیتس به شتاب دهنده درمانی COVID-19 بخشی از تعهد 100 میلیون دلاری خود به پاسخ COVID-19 اعلام شده در 5 فوریه است.
 


برچسب : زاکربرگ

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید   

ارسال پیام به مابرای ارسال پیام کافیست فرم زیر را پر کنید