preloader

درحال بار گذاری
img-bg

شرکت داده پردازی رادا

اپل برنامه و وب سایت غربالگری COVID-19 را راه اندازی کرد

ابزار غربالگری در مورد علائم ، مسافرت اخیر و تماس با شما که ممکن است با افرادی داشته باشید که در معرض ویروس بوده اند ، از شما سؤال می کند. پس از اتمام مراحل غربالگری ، شما به صفحه هایی با مراحل بعدی توصیه شده منتقل خواهید شد که نشان می دهد آیا شما نیاز به آزمایش COVID-19 دارید یا خیر. اپل در بیانیه مطبوعاتی خاطرنشان كرد كه ابزار غربالگری "جایگزین دستورالعمل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یا راهنمایی مقامات بهداشتی ایالتی و محلی نمی شود."

اگر نتایج غربالگری شما نشان می دهد که شما ممکن است نیاز به آزمایش COVID-19 داشته باشید ، اپل مشاوره مستقیمی در مورد آزمایش نمی دهد فقط پیشنهاد می کند که "در مورد آزمایش با کسی صحبت کنید." این به احتمال زیاد به این دلیل است که آزمایش در ایالات متحده در حال حاضر متناقض و محدود است ، و CDC از مردم خواسته است که قبل از رفتن به بیمارستان به امید یک آزمایش با پزشک اصلی خود تماس بگیرند. با این حال ، اپل از هرکسی که مشکل تنفسی را تجربه می کند خواست تا سریعاً با شماره 911 تماس بگیرد.

اپل می گوید داده ها را از ابزار غربالگری جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد ، و همچنین نیازی به ورود به سیستم خود با Apple ID یا هر حساب دیگری ندارد. "برای کمک به بهبود سایت ، اپل اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از آن جمع آوری می کند. اطلاعات جمع آوری شده شما را شخصاً شناسایی نمی کنند. " همچنین دسترسی به موقعیت مکانی را درخواست نمی کند ، بنابراین برنامه توصیه های موضعی را به شما ارائه نمی دهد.

علاوه بر این ابزارها ، اکنون می توانید از سیری نیز بپرسید "چگونه می توانم از بیماری کروناویروس مطلع شوم؟" و سیری به شما پاسخ می دهد که به چند سؤال از غربالگری پاسخ دهید و به سمت اطلاعات CDC راهنمایی کنید.

اپل اولین کسی نیست که منابع غربالگری آنلاین را ارائه می دهد. الکسا آمازون اکنون می تواند به کاربران آمریکایی در تشخیص COVID-19 کمک کند ، و CDC یک چت بوت ارزیابی آنلاین ساخته شده در سرویس Bot Botërore از مایکروسافت ارائه می دهد. شرکت خواهر گوگل وریلی همچنین یک وب سایت غربالگری و آزمایش COVID-19 راه اندازی کرده است.
 


برچسب : کروناویروس

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید   

ارسال پیام به مابرای ارسال پیام کافیست فرم زیر را پر کنید