preloader

درحال بار گذاری
img-bg

شرکت داده پردازی رادا

10 نکته از فناوری روز جهان که لازم است بدانید

1.دست کم 3،200 درایور تحویل آمازون تا پایان آوریل از کار خود خارج می شوند زیرا این شرکت همچنان روابط خود را با پیمانکاران برقرار می کند. آمازون در حال قطع روابط با برخی از شرکای تحویل شخص ثالث خود است ، در نتیجه هزاران اخراج در ماه های اخیر خواهد داشت.
2.سازمان بهداشت جهانی به TikTok پیوسته است تا توصیه های معتبر در مورد ویروس کرونا را در میان جریانی از memes و اطلاعات نادرست ارسال کند. WHO برای اولین بار در روز جمعه ویدئویی را در مورد پیشگیری از COVID-19 به TikTok ارسال کرد. روز شنبه ، اطلاعات مربوط به ماسک صورت جنجالی را به اشتراک گذاشت.
3.بنا بر گزارش ها ، پاول سینگر ، سرمایه گذار میلیاردر ، قصد دارد جک دورسی را به عنوان مدیر عامل توییتر برکنار کند. همانطور که برای اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شده است ، مدیریت الیوت - شرکت مدیریت سرمایه گذاری که توسط Singer تأسیس شده است - در شرکت رسانه های اجتماعی سهم قابل توجهی خریداری کرده است.
4.نزدیک به 10،000 نفر دادخواست امضا کرده اند که خواستار کنفرانس رسانه ای تعاملی SXSW به دلیل نگرانی های مربوط به کرونا را لغو کردند. شخصی که نویسنده این طومار بود ، گفت که او "نگران صدها هزار نفری است که به مسافرت می روند در مارس به آستین ، تگزاس."
5.هواوی در حال حاضر تعداد قابل توجهی از ایستگاه های پایه تلفن همراه را به رایگان از اجزای ایالات متحده حمل می کند. به گزارش بلومبرگ ، غول مخابرات چین در سه ماهه چهارم بیش از 50،000 دلار فروخته است ، زیرا به نظر می رسد در مورد تحریم های اعمال شده توسط دولت ترامپ کار می کند.
6.توسعه دهندگان می گویند که آنها بازی های خود را روی پلت فرم Stadia گوگل قرار نمی دهند زیرا غول فناوری پول کافی را ارائه نمی دهد و در دراز مدت به بازی نمی پردازد. نوامبر گذشته ، سرانجام گوگل یک پلتفرم بزرگ بازی را که سالها درحال توسعه بود راه‌اندازی کرد: Google Stadia.
 7.Uber راهنمایی برای رانندگان راجع به کرونا ویروس ارسال کرده است که برخی می گویند واقعیت های اقتصاد کلاهبرداری را نادیده می گیرد. این راهنما شامل چهار نکته ساده برای جلوگیری از شیوع ویروس است. 
8.یكی از بزرگترین منتقدان گوگل ، راه اندازی سرویس جدید پولی است كه امیدوار است «احیای مطلق» ایمیل را ، خارج از كنترل گوگل یا مایکروسافت ایجاد كند. دیوید هانسون از Basecamp CTO می گوید که ایمیل خراب است و سرویس جدید آن سعی در رفع آن دارد.
9.آلودگی هوای چین پس از قرنطینه شدن به علت ویروس کرونا به طرز چشمگیری کاهش یافته است. این قرنطینه به معنای انتشار کمتر گازهای گلخانه ای از ماشین ها و کارخانه ها است.
10.ترس از کروناویروس بین شرکت های بزرگ VC در مورد اینکه آیا آنها باید سفر به آسیا را ادامه دهند ، ابراز نظر کرد. یکی از بزرگترین پشتیبانان Darktrace تمام مسافرت ها را لغو کرده است در حالی که دیگران می گویند بحران ظرف چند ماه آینده می گذرد.


برچسب : فناوری

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید   

ارسال پیام به مابرای ارسال پیام کافیست فرم زیر را پر کنید