preloader

درحال بار گذاری
img-bg

شرکت داده پردازی رادا

گوگل صدها برنامه را که بیش از حد تبلیغ می کنند حذف می کند.

Google در تلاش است تا از تبلیغات بیش از حد در برنامه های موجود در فروشگاه Android جلوگیری کند. این شرکت اعلام کرد که برنامه هایی به دلیل تبلیغات خود که باعث آزار کاربران می شود ، حدود 600 برنامه را از فروشگاه Play حذف کرده و امکان کسب درآمد از تبلیغات را ممنوع کرده است.

گوگل اظهار داشت که تبلیغات نشان داده شده در این برنامه ها ، تبلیغات تمام صفحه است که هنگام استفاده از دستگاه ، در حین تماس تلفنی یا هنگام باز کردن قفل تلفن ، ظاهر می شوند.
فروشگاه Google Play معمولاً در مقایسه با فروشگاه App اپل از امنیت کمتری برخوردار است. روند بررسی برنامه های بازار  Android به اندازه فروشگاه اپل سختگیر نیست ، و مشخص می شود که اغلب برنامه ها و به روزرسانی های جدید را رد می کند. 600 برنامه مسدود شده ممکن است با توجه به اینکه حدود 3 میلیون برنامه در فروشگاه Play وجود دارند ، کوچک به نظر برسند. اما هنوز هم یک حرکت اطمینان بخش است.

به گفته گوگل ، این فقط آغاز است. توسعه دهندگان همیشه روش های جدیدی برای قرار دادن تبلیغات آزار دهنده در برنامه های خود پیدا می کنند. با این حال ، گوگل می گوید فناوری های جدیدی را برای کشف چنین ترفندهایی ایجاد کرده است.
 


برچسب : گوگل google play

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید   

ارسال پیام به مابرای ارسال پیام کافیست فرم زیر را پر کنید